Цибульні квіти

Корисні поради
Тенелюбивые и теневыносливые растения для выращивания дома и в саду.
Тіньолюбні та тіньовитривалі рослини для вирощування будинку та в саду.

Північно-західна частина саду, простір під деревами або поруч із високою огра...

22.12.2017
28974
Азотная недостаточность у растений: признаки и профилактика заболевания.
Азотна недостатність у рослин: ознаки та профілактика захворювання.

Один із найбільш важливих елементів для здорового росту та повноцінного розви...

18.12.2017
5944
Вирус обыкновенной мозаики: симптомы и способы борьбы с болезнью.
Вірус звичайної мозаїки: симптоми та способи боротьби з хворобою.

Симптоми, викликані вірусом звичайної мозаики огурца, поражають ряд культур (...

12.12.2017
6642
Многоярусная посадка луковичных цветов: изумительное сочетание ярких красок!
Багатоярусна посадка цибулинних квітів: дивовижне поєднання яскравих фарб!

Більшість квітів питають слабкість до луковичним кольорам завдяки їх красочності, різноманітності форм і в...

14.03.2017
8328
Відгуки
Получила очень качественные луковицы!
Анна
Очень красивый цветок, немного светлее чем на фото
Спасибо большое за Barbados,луковицы отличные,буду ждать цветения этого красавца весной!

Вирощуємо красиві цибулинні квіти на клумбах і в будинку

Цибулинні квіти-многолітники - одні з найпопулярніших серед садівників-аматорів та професійних ландшафтних дизайнерів. У своїй більшості ці рослини невибагливі у догляді — з їх вирощуванням впорається навіть квітникар-початківець. Вони стійкі до захворювань і шкідників, не потребують укриття на зиму, на одному місці можуть рости тривалий час, радуючи яскравими фарбами та рясним цвітінням з року в рік.

Коли виникне необхідність у пересадці такої рослини, зробити це легко за допомогою невеликої садової лопатки, оскільки коренева система у цибулинних компактна і знаходиться порівняно близько до поверхні ґрунту. Специфічна будова кореневої дозволяє легко створювати з них ефектні групові монопосадки або міксбордери, не побоюючись, що рослини конкуруватимуть за харчування.

Цибулинні багаторічники - це величезна група рослин, що різняться за формою, розміром, періодом цвітіння. Завдяки такій різноманітності можна легко підібрати варіанти, які будуть доречно виглядати на клумбі в пейзажному стилі, в модульних квітниках, рабатках або партерах.

Але якщо у вашому розпорядженні немає навіть найменшої клумби, куди можна було б посадити багаторічну цибулинну квітку, це ще не причина відмовляти собі в задоволенні насолоджуватися цвітінням цих розкішних рослин. Більшість квіткових цибулин, призначених для саду, відмінно зростають і в домашніх умовах. Методом вигонки у звичайному квітковому горщику на підвіконні можна не просто виростити крокуси, тюльпани, гіацинти чи нарциси, а й змусити їх цвісти в той час, коли захочеться вам — до Нового року, на Різдво, 8 Березня. Все залежить від того, коли посадити цибулину. Крім того, селекціонери вивели безліч сортів цибулинних багаторічників, адаптованих до вирощування у кімнатних умовах. Як правило, вони компактніші, ніж їхні садові родичі.

Якщо так трапилося, що у вашому саду чи серед кімнатних квітів ще немає цибулинних рослин, в інтернет-магазині Sezon.com.ua обов'язково знайдете посадковий матеріал на свій смак та бюджет.

Які цибулинні є в нашому асортименті

У нашому інтернет-магазині можна купити з доставкою до Києва або будь-якого іншого регіону України багаторічні квіти цибулин різних видів і сортів, у тому числі ранні весняні та квітучі восени, садові та домашні.

Оскільки інтенсивність росту та якість цвітіння таких рослин безпосередньо залежить від здоров'я цибулини, ми вкрай вимогливо ставимося до складання асортименту. Посадковий матеріал закуповуємо лише у перевірених вітчизняних та зарубіжних розсадниках. Усі цибулини проходять попередній санітарний та карантинний контроль. Це гарантує, що посадковий матеріал не інфікований збудниками хвороб або комахами-шкідниками.

Вибираючи сорти, віддаємо перевагу тим, які мають міжнародні нагороди, отримали найбільше позитивних відгуків, відрізняються міцним здоров'ям та пишним цвітінням.. Серед наших пропозицій ви завжди знайдете як новинки світової селекції, так і сорти, що пройшли випробування часом і так само улюблені квітникарі.

Ми регулярно оновлюємо каталог, розширюємо асортимент цибулинних квітів-багаториків і стежимо, щоб серед пропозицій були відповідні варіанти і для сонячної клумби, і для тінистого саду, і для вирощування в домашніх умовах.

Наші клієнти можуть вибирати посадковий матеріал цибулинних, виходячи з різних критеріїв:

  • період цвітіння: весняні, літні, осінні;
  • час посадки: восени чи навесні;
  • умови вирощування: сад чи будинок;
  • розмір рослини;
  • форма та відтінок квітки.

А якщо врахувати, що розділ складається з декількох сотень найменувань, то кожен зможе знайти тут квіти з потрібними характеристиками.

Купити цибулинні квіти з доставкою по Україні

Якщо ваша локація - Україна і ви бажаєте купити посадковий матеріал цибулинних квітів, скористайтесь пропозицією нашого інтернет-магазину - залишайте замовлення на сайті і ми відправимо обрані вами рослини за вказаною адресою. Посилки з квітами цибулин, купленими на сайті, доставляємо поштою по всій Україні.

Замовляйте посадковий матеріал на сайті season.com.ua - з нашою допомогою ваш сад буде квітучим з ранньої весни до пізньої осені.