Поливальні шланги

Котушка для шлангу 1/2" 60 м, 3601
Немає
696.00 грн
Повідомити про появу
Котушка для шланга 1/2"-45 м, 3/4"-30 м, Verano
Немає
540.00 грн
Повідомити про появу
Поливальний шланг 3/4" 10 м Master, Technics
Немає
406.80 грн
Повідомити про появу
Поливальний шланг 1/2" 10 м ECO, Technics
Немає
171.60 грн
Повідомити про появу
Шланг поливальний 3/4" 50 м
Новинка
Немає
1 209.36 грн
Повідомити про появу

Використання шланга для поливу

Регулярний полив - порятунок рослин від посухи. Він дозволяє виростити добрий урожай. Якщо ділянка невелика, можна обмежитися для цього традиційною лійкою. Зовсім інша справа — якщо розміри земельної ділянки досить великі. В цьому випадку обійтися без якісного шлангу навряд чи вдасться. Який варіант ми не вибрали, вимоги єдині: виріб має бути міцним, надійним і довговічним.

Основні критерії вибору

Купуючи шланг для поливу дачної ділянки або городу, слід звернути увагу на такі фактори:

  • матеріали виготовлення;
  • довжина;
  • діаметр;
  • армування;
  • максимально допустимий тиск;
  • колір, зовнішнє оформлення.

Від того, наскільки правильно ви підібрали аксесуар, залежить якість поливу. У продажу представлені вироби з таких матеріалів як гума, полівінілхлорид, нейлон, термопласт, силікон. Вироби, виконані з ПВХ, найдешевші. При цьому шланг з полівінілхлориду може прослужити кілька сезонів за умови правильного зберігання. Якщо ПВХ армований, шланг набуває стійкості до зовнішніх пошкоджень. Ще одна перевага – екологічна безпека.

Гумові шланги відрізняє висока міцність, тривалий робочий ресурс. Такі аксесуари не вимагають особливих умов зберігання. Гума не втрачає своїх характеристик під сонячним промінням. Вироби з армованої гуми здатні прослужити 10 років і більше.

Силікон - еластичний довговічний матеріал, який відрізняє відмінну міцність навіть при 1-шаровій будові шланга. Силікон — хімічно нейтральний матеріал, тому його можна використовувати для переміщення не лише води, а й інших рідких середовищ, наприклад розчинів добрив. Силікон екологічно безпечний, не містить шкідливих сполук.

Нейлон. Вироби з нього - легковагі та практичні, що зберігають властивості навіть під променями сонця. Користуватися таким аксесуаром дуже легко, у складеному вигляді шланг займає мінімум простору.

Вироби з такого матеріалу, як термоеластопласт, відрізняє тривалий термін служби, стійкість до температурних перепадів та впливу сонячних променів. Хімічна нейтральність дозволяє використовувати шланг для перекачування рідких добрив. Робочий ресурс шланга – близько 15 років.

Інші параметри вибору

Важливий момент при виборі шланга для поливу — кількість шарів. Якщо виріб купується на 1 рік, можна обійтись одношаровим недорогим виробом. Моделі, які мають багатошарову будову (2-4 шари), служать кілька років, добре переносять перепади температур та вплив ультрафіолетового випромінювання.

Маса виробу залежить від товщини стінок, довжини та діаметру. Якщо шланг відносно легкий, його можна без проблем пересувати дільницею, згортати, перевозити. Вага та діаметр знаходяться у прямо пропорційній взаємозалежності.

Ще один важливий параметр – діапазон робочих температур. Практично всі матеріали, з яких виготовляють шланги для поливу, зберігають робочі якості як у 20-градусні морози, так і найсильнішу літню спеку. Однак гумові та пластикові модифікації на морозі втрачають еластичність. Тому бажано прибрати їх на зберігання заздалегідь, до холодів.

При виборі слід звернути увагу на колір виробу. Якщо шланг пофарбований яскраво, його простіше помітити у траві, менша ймовірність пошкодження під час роботи. Прозорий аксесуар небажано залишати надовго на сонці, оскільки стінки заростають водоростями, які зменшують переріз виробу, погіршують його прохідність.

Де купити товари для дачі?

Інтернет-магазин SEZON пропонує купити поливальний шланг з доставкою по Україні. В асортименті магазину – вироби, виготовлені з різних матеріалів. Фільтри дозволяють вибрати виріб за довжиною, діаметром, виробником. На сайті компанії також можна замовити товари для дачі та заміського будинку: інструменти, інвентар, спеціальне обладнання, насіння, витратні матеріали, засоби захисту рослин. Це лише невелика частина найширшого асортименту онлайн-магазину. Оплата за товар - післяплатою, готівкою при самовивезенні або перерахування на рахунок компанії. Всі товари мають сертифікат якості. Фото та докладні описи дозволяють зробити правильний вибір.