Ріжучий інструмент

Болторіз 1050 мм/42" (785609), Matrix
Немає
931.00 грн
Повідомити про появу
Болторіз 900 мм/36" (785559), Matrix
Немає
592.00 грн
Повідомити про появу
Ріжучий інструмент потрібен в садово-городньому господарстві постійно. Крім садових потреб - підрізання гілок, обробки стовбурів, стрижки чагарника, ручні ріжучі інструменти використовуються при виготовленні садових конструкцій, ремонті будинку і огорож. Швидше і якісніше просувається робота з використанням спеціалізованих інструментів, в прямому і переносному сенсі заточених під конкретні завдання. Фермерський магазин Sezon має у своєму розпорядженні весь спектр необхідних в саду ріжучих виробів.

Асортимент різальних інструментів

Профіль магазину Sezon враховує всі безпосередні землеробські та суміжні з потребами в інструментарії. В каталозі є все необхідне на ділянці і біля нього. А це означає проведення не тільки польових, але і будівельних, ремонтних, монтажних робіт. При зведенні заміського будинку, тепличних та інших конструкцій доводиться розрізати матеріали, в тому числі і метал. Також потрібна чистова обробка і шліфування. Наявність такі найменування ріжучого інструменту:

  • скребок — інструмент для очищення стовбура і основи головних гілок дерев від nbsp; старої відмерлої кори;
  • абразивна сітка — використовується для обробки поверхонь після шпаклівки, штукатурки, очищення дерева та металу без пилу;
  • ножиці — секатори, садові, господарські, по  металу, а також спеціальні, для оброблення птиці;
  • ножівки по металу — слюсарний інструмент зі змінними лезами, різноманітної форми, конструкції та довжини.

Вибір ножівки по металу

Почати потрібно з найпростішого з ручки. У сучасних ножівок вона пістолетного типу, що куди зручніше традиційної ручки. Якщо у вас залишилася стара ножівка з такою ручкою - саме час купити в магазині Sezon нову. Ножівки мають С-подібний каркас і кріплення для універсального полотна. Кращі мають змінний кут кріплення полотна, ця можливість необхідна для роботи в важкодоступних місцях. У деяких можна навіть користуватися полотнами різної довжини, але в більшості випадків досить стандартних 15 і 25 див.