Плівка для теплиць та мульчування

Плівка для теплиць та мульчування

Плівка 60 мкн 3х100 м біла, Інтерком
Немає
890.90 грн
Повідомити про появу
Плівка 100 мк 3х100 м біла, Інтерком
Немає
1 534.20 грн
Повідомити про появу
Плівка 80 мкн 3х100 м біла, Інтерком
Немає
1 259.90 грн
Повідомити про появу

Теплична плівка, що мульчує, — що це?

Багато сучасних дачників використовують для вирощування різних культур мульчуючий плівковий матеріал. Плівка дозволяє регулювати температурний режим (наприклад, при нічних заморозках) та захищати рослини від несприятливих погодних умов.

Плівка для мульчування - поліетилен, розрізаний на стрічки, з отворами круглої або хрестоподібної форми. Така мульча дозволяє досягти хороших урожаїв, випускається матеріал у вигляді рукавів, напіврукавів шириною 1000-3000 мм. Товщина поліетилену 30-200 мікронів.

Класифікація плівок для теплиць

Залежно від галузі використання, розрізняють кілька видів плівок:

  • прозорі;
  • чорні світлонепроникні;
  • чорно-білі.

Особливість прозорих матеріалів - високий рівень світлопроникності. При використанні таких покривних матеріалів відбувається швидке прогрівання ґрунту. Нагрівання самого матеріалу при цьому незначне, тому коріння рослин не перегрівається. Матеріал часто застосовують навесні, безпосередньо перед висадженням подращеної розсади.. Широко застосовують світлопрозорі матеріали для вирощування баштанних. Плівки завтовшки 20-30 мікрон так і називають «кавуновими». Фахівці не рекомендують користуватися продукцією із вторинної сировини, оскільки її вистачає не більше ніж на один сезон.

Ще один популярний різновид мульчуючого матеріалу — чорний світлонепроникний. Він добре зберігає тепло. Процес накопичення тепла йде довше, ніж зі світлопроникними плівками, але воно зберігається надовго. Крім того, покриття перешкоджає зростанню бур'янів, розвитку плісняв. Використання такого покривального матеріалу дозволяє заощадити на поливі, оскільки ґрунт довше зберігається вологим.

Особливість чорно-білого покриття в тому, що воно поєднує переваги обох попередніх варіантів. Плівку розкладають на ділянці світлою стороною нагору. Нагрівання її відбувається повільно, при цьому збільшується кількість світла, що відбивається. Фотосинтез стає інтенсивнішим на 40%, що сприяє збільшенню врожаїв.

Темна сторона сприяє підтримці сприятливого для культур мікроклімату. При цьому бур'яни не розвиваються. У продажу представлене полотно з перфорацією або без нього.

При виборі плівки для мульчування необхідно враховувати, в яких умовах матеріал буде експлуатуватися. В умовах помірного клімату оптимальним буде полотно чорного кольору, оскільки воно добре утримує тепло, воду в ґрунті та служить захистом від бур'янів. Для спекотних областей підходить чорно-біла матерія. Вона захищає коріння рослин від «згоряння», сприяє підвищенню врожайності.

Застосування мульчуючого матеріалу: кілька корисних порад

Корисні поради від фахівців магазину SEZON допоможуть правильно користуватися плівковим матеріалом для мульчування.

Покриття універсальне. Його можна використовувати як при вирощуванні культур у відкритому ґрунті, так і в теплиці.

Для мульчування квітучих рослин використовують чорний покривний матеріал. Щоб рослини виглядали красиво, плівку маскують звичайним або пофарбованим тирсою, тріскою, гравієм.

Щоб ефективність від використання мульчуючого поліетилену була максимальною, бажано готувати ділянку заздалегідь. Ділянку необхідно очистити від бур'янів і залишків культурних рослин. Потім слід удобрити ґрунт органічним добривом з наступним перекопуванням. Компост або гній повинні бути покриті шаром ґрунту.

Вибирати плівку по ширині потрібно з невеликим запасом. Це дозволяє використовувати ґрунт раціонально.

Замовляємо плівку для мульчування в інтернеті

Якщо ви хочете купити тепличну плівку на найвигідніших умовах, інтернет-магазин SEZON стане найкращим рішенням. Тут можна замовити все необхідне для дачі, фермерського господарства або сільськогосподарського підприємства. Фільтри значно спрощують вибір. При необхідності можна скористатися консультаціями наших менеджерів. Компетентні фахівці допоможуть з вибором відповідного товару. Можлива оплата готівкою, банківською картою, перерахуванням грошей на поточний рахунок компанії. Працює доставка: адресна або до поштового відділення. Товари сертифіковані, відповідають ГОСТ та міжнародним стандартам.