Кошти від кліщів

Навесні прокидається вся природа і разом з нею такі неприємні персонажі, як павукоподібні кліщі. Комахи мають небезпеку як для людей, так і для домашніх тварин. Крім хворобливих укусів, алергічного висипу та запалень на шкірі, від шкідника можна заразитися енцефалітом та іншими хворобами з тяжкими наслідками. Тварини, собаки зокрема, можуть захворіти на піроплазмоз. Це захворювання довго лікується, а після вимагає реабілітації та зміцнюючої терапії.
Дихлорфос без запаху 220 мл
Готовий до відправлення
43.34 грн
 • от 10 шт 43.3433.21 грн
 • от 48 шт 43.3431.59 грн
 • от 480 шт 43.3429.97 грн
Дихлорфос без запаху 330 мл
Немає
45.36 грн
Повідомити про появу
 • от 10 шт 45.3634.83 грн
 • от 48 шт 45.3633.21 грн
 • от 480 шт 45.3631.19 грн
Аерозоль від комарів та кліщів 90 мл, BROS
Немає
48.50 грн
Повідомити про появу
1

Купити засіб від кліщів - чому це важливо

Весною прокидається вся природа і разом з нею такі неприємні персонажі, як павукоподібні кровососні кліщі. Комахи мають небезпеку як для людей, так і для домашніх тварин. Крім хворобливих укусів, алергічного висипу та запалень на шкірі, від шкідника можна заразитися енцефалітом та іншими хворобами з тяжкими наслідками. Тварини, собаки зокрема, можуть захворіти на піроплазмоз. Це захворювання довго лікується, а після вимагає реабілітації та зміцнюючої терапії.

Дізнатися, чи є кліщі і те, де їхнє найбільше скупчення, нескладно. Потрібно намотати на ціпок вафельний рушник (за ребристу поверхню кліщ легко вхопиться) і провести по траві, кущах. Таким чином відзначають місця, які найбільше потребують обробки. На жаль, позбутися назавжди шкідника не вийде, комаха мігрує і з'являється щорічно. Багато дачників вживають профілактичних заходів для захисту ділянки. Оскільки переносити шкідника можуть гризуни, кроти, сусідські тварини, свою територію ізолюють усіма можливими способами. Павукоподібні не виносять запахів деяких рослин, наприклад, кавказької ромашки, тому можна висадити їх на ділянці.

Кошти від кліщів на ділянці — купити найефективніший

Для боротьби з павукоподібними комахами потрібні спеціальні препарати — інсектоакарициди. Короткий опис механізму впливу - потрапляючи на тіло шкідника, проникає в організм через слизові оболонки. Дорослі особини гинуть від кишково-контактної дії, а у личинок та яєць руйнується захисна оболонка, що також призводить до смерті. Найзручнішими у застосуванні є препарати, які завдають шляхом обприскування. Це дозволяє обробити максимальну територію за короткий проміжок часу. Умови для ефективного та безпечного застосування:

 • працювати в суху та безвітряну погоду;
 • обов'язково наявність засобів індивідуального захисту;
 • тварин із ділянки на час обробки краще видалити;
 • уточніть прогноз погоди, бажано, щоб у найближчі 3-4 дні не було дощу;
 • проведіть мінімум 2 обробки за сезон.

В ідеалі для більшої ефективності можна домовитися з сусідами та провести операцію одночасно. Пам'ятайте, що сезон масової атаки шкідника – це останні місяці весни та осені..

На обробці завдання дачника захистити себе від небезпечного сусідства не закінчується. Потрібно постійно вчасно видаляти сухостій, вживати заходів боротьби з гризунами, регулярно підстригати траву.

Де придбати засіб від кліщів?

Інтернет-магазин Sezon здійснює продаж товарів необхідних для робіт у сфері сільського господарства та тваринництва. В асортименті є не тільки кліщові знищувачі, але й ефективні засоби для боротьби з іншими комахами та гризунами. Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо лише високоякісну продукцію від відомих, сумлінних виробників. Кожна товарна назва має в комплекті інструкцію плюс докладний опис. За потреби співробітники магазину проконсультують покупця у питанні вибору, допоможуть з оформленням замовлення.

У каталозі є чимало корисних товарів для категорії сад/город: насіння, садовий інвентар, комплектуючі та аксесуари для поливу. Є великий вибір добрив та підживлення, покривних матеріалів, мобільних теплиць. Кожен садівник, городник, квітникар знайде у магазині Sezon потрібну продукцію. Ми намагаємося розглядати заявки максимально швидко, щоб покупці вчасно отримували потрібний товар. Замовити продукцію з доставкою можна у будь-який населений пункт України.