Кріпильний інструмент

1

Кріпильні вироби мають безліч варіантів застосування на садовій ділянці. Хомут може знадобитися для кріплення гілок дерев у певному положенні, кріплення і компактної прокладки електрокабелів, закріплення труб і шлангів для поливу. Невідомо де ще може стати в нагоді кріплення - краще мати в запасі кілька різних типів. Фермерський магазин Sezon представляє в своєму каталозі безліч варіантів монтажно-кріпильного інструменту.

Кріпильний інвентар

Кріпити що-небудь можна стаціонарно, до стіни або іншої поверхні або стяжкою, без зовнішньої фіксації. До кріплення відносяться хомути, різні скоби і дюбеля. Причому, можливі комбінації: дюбель, що повертається, суміщений зі скобою, хомутом і т.д. Найчастіше потрібні наступні інструменти:

  • пластиковий хомут  - найбільш універсальний і часто зустрічається, поширений завдяки дешевизні, буває рівний і зазубрений; - поєднує надійність кріплення з гнучкістю тканини, застосовується там, де потрібна найбільш щільна фіксація li>металевий — найнадійніший, не рветься, не ріжеться і не розходиться, застосовується для схоплювання пучків значної товщини; вироби С-подібної форми з металу, стягуються болтом або іншим механізмом;
  • U-подібні жорсткі є металічні хомути для кріплення труб до стін;
  • дюбеля та дюбель-скоби, для кріплення різноманітних предметів до стін;
  • скоби для зовнішнього закріплення проводки по стіні;
  • кріпильні цвяхи і кнопки для різних цілей.

Садовий інвентар та інші товари в магазині Sezon

Кріплення - лише мала частина асортименту магазину. За помірними цінами тут можна купити всі необхідні для саду, дачної ділянки. Це садове приладдя, супутні інструменти, насіння, посібники та товари для відпочинку на дачі. Уважно оглянувши розділи інтернет магазину - можна купити все це в одному місці. Sezon знаходиться в Одесі, після замовлення можна забрати товар самовивозом, замовити кур'єра до дверей по місту або доставку перевізниками по Україні.

  • Вертимек ціна краще, ніж у конкурентів, замовляйте сітка для тіні – тільки якісна продукція з доставкою.
  • В інтернет магазині для саду та городу Sezon можна купити гезагард, а також насіння моркви з доставкою в Кременчук.
  • Добрива для рослин з доставкою по Україні – найкраща покупка для фермерів та дачників, підберіть топаз для винограду у нашому каталозі.
  • У нас завжди є джет фунгіцид за доступною ціною, а якщо вам необхідно мідяна екстра купити – магазин Sezon тільки найкращі продукти від українських та світових брендів!
  • Топаз для винограду – консультанти дадуть відповіді на всі ваші запитання, а якщо хочете купити сітку, що затіняє в Одесі – запрошуємо до нашого магазину!