Соняшник

Альдазор стандарт соняшник, Semences
Немає
2 199.80 грн
Повідомити про появу
Солтан стандарт соняшник, Semences
Немає
599.90 грн
Повідомити про появу
Рекольд екстра соняшник, Semences
Немає
1 699.80 грн
Повідомити про появу
1

Чому важливо вибирати хороше насіння соняшнику для посіву?

Насіння соняшника користується великим попитом не лише серед українських фермерів, адже ця культура дає добрий урожай, невибаглива, виживає навіть в умовах спеки та посухи. Плюси очевидні, але забезпечити інтенсивне зростання соняшникових культур і відмінний урожай здатне лише якісне насіння в комплексі із застосуванням сучасних технологій. Що, безперечно, враховують і фермери, і дачники, які вирішили вирощувати соняшники на своїх ділянках.

Насіння соняшнику: переваги культури

Для початку варто відзначити, що ця культура дуже затребувана не тільки у виробників олії: насіння, а також лушпиння входять до складу комбікормів для тварин і птахів. Тому соняшник охоче купують як невеликі фермерські господарства, так і великі агрохолдинги, практика показує, що набагато вигідніше купити насіння соняшнику української селекції, бо ціна на них нижча, а стійкість культур до хвороб та місцевого клімату набагато вища, ніж у закордонних сортів.

Що стосується інших переваг насіння соняшника, то вони:

  • відрізняються помірною ціною, особливо якщо купувати їх оптом;
  • не вимагають особливих умов вирощування врожаю.

Досвідчені фермери відзначають: якщо засівати потрібно велику площу, вигідніше брати гібридні сорти, вони мають однорідний склад, дозрівають майже одночасно. Щоб не помилитися у виборі, слід звертатися лише до перевірених торгових точок, які реалізують якісне насіння з гарною схожістю.

Сорта насіння соняшнику

Перед тим, як зробити покупку, важливо вивчити особливості різних сортів, адже саме вони визначають багатий урожай. Наприклад, високоолійні вимагають, щоб температура зростання коливалася від +10 до +4, оскільки у них дуже тонке насіннєве лушпиння. Важливо враховувати особливості клімату та ґрунту, а не лише обіцяну виробниками насіння врожайність.

Варто також звертати увагу і на сорт:

  • скоростиглі — дозрівають за 80-90 днів, врожайність середня та олійність менше;
  • ранньостиглі - вимагають не менше 100 днів, зате дають близько 3 тонн з гектара, олійність близько 55%;
  • середньостиглі — їм потрібно для дозрівання 110-115 днів, вони мають високі показники врожайності та олійності (близько 54%).

Для великих господарств набагато вигідніше купувати насіння оптом, це дозволить заощадити на партіях та на доставці. А це, у свою чергу, означає, що фермер зможе виставити нижчу ціну на врожай, ніж конкуренти, і не залишитися в збитку. Звертаючись у спеціалізовані точки, фермери виграють і в тому, що постійно в курсі всіх можливих новинок, які пропонують селекціонери, а ще досвідчені фахівці допомагають правильно оцінити сильні та слабкі сторони сортів, що з'являються на ринку.

Тільки якісне насіння соняшнику від Sezon!

Якщо у вас немає часу та можливості вивчати продукцію різних виробників та порівнювати ціни, запрошуємо вас в інтернет-магазин Sezon (Україна). Ми пропонуємо тільки перевірену продукцію для садівників та городників. У нас можна купити найкраще в Україні насіння соняшника на посів оптом і в роздріб, всі сорти якісні, мають гарну схожість, ціна помірна, замовлення відправляються у всі міста України.

Крім насіння, у нашому магазині також можна придбати будь-які товари для саду та городу: засоби захисту рослин, добрива, покривні матеріали, системи поливу, садову техніку та багато іншого. Для зручності клієнтів на сайті передбачена пошукова система, а при необхідності завжди готові допомогти з вибором досвідчені консультанти..