Рукав для розсади

1

ПЕТ рукав для розсади - шанс примножити врожай

Кожен досвідчений городник знає, що вдала розсада гарантує непоганий урожай. Раніше використовували горщики та стаканчики, сьогодні ж багато дачників віддають перевагу такій новинці, як рукав для розсади. Це довга труба із поліетилену, яка зручна і для саджанців, а для розсади, адже її легко нарізати на невеликі стаканчики. Такі ємності займають менше місця, дуже легкі, але водночас міцні, витримують ґрунт та будь-яку культуру.

Чим гарний плівковий рукав для розсади?

М'які ємності набагато зручніше, крім того, їм можна надати будь-яку форму, що дозволяє розмістити розсаду, навіть на невеликому за розміром підвіконні або столику на лоджії. Тоді як горщик вимагає значно більше простору. При покупці потрібно звертати увагу на діаметр рукава, найменший – 80 мм, найбільший – 300 мм, для саджанців краще брати максимальний. В середньому товщина стінок виробу становить 40 мкм, цього достатньо, щоб витримати відчутну вагу.

Інші переваги плівкових рукавів:

  • можна нарізати стаканчики будь-якої висоти;
  • за міцністю матеріал не поступається пластику;
  • легко витягувати розсаду, не пошкодивши коріння, що нерідко трапляється, коли використовують горщики.

Ще один вагомий плюс - солідний запас плівки. Рукави продаються в рулонах близько 500 метрів, одного вистачає на великі площі. А власник невеликої ділянки може забезпечити себе матеріалом не на один сезон.

Рукав для розсади: краще білий чи чорний?

Виробники випускають вироби різних кольорів, на перший погляд, особливої ​​різниці немає. Але досвідчені городники відзначають, що темний рукав має додаткові властивості. Оскільки найкраща температура для ґрунту – близько 25 градусів, а навесні земля прогріта недостатньо, часто розсада погано приживається.

І саме чорні рукави з поліетилену допомагають вирішити проблему, бо:

  • краще зберігають тепло, збільшуючи товщину прогрітого ґрунту;
  • сприяють більш ранньому дозріванню врожаю.

Такий рукав прогріває землю не тільки всередині, а й у радіусі 5-10 см, що теж дуже суттєво. Досвідчені городники також радять правильно дотримуватися пропорцій, в рукав близько 20 см входить приблизно половина відра ґрунту.

Плівкові рукави від Sezon: вигідна покупка за прийнятну ціну

Дуже важливо звертати увагу на якість виробу, адже від цього залежить майбутній урожай. Відмінні фермерські товари пропонує дачникам та власникам ділянок інтернет-магазин Sezon, який працює онлайн з 2016 року. Тут можна купити поліетиленовий рукав для розсади або саджанців чорного та білого кольору, ціна на товари прийнятна, замовлення вирушають до Києва та інших міст, в охопленні – вся Україна.

На сайті розроблено пошуковик, куди потрібно ввести назву товару та необхідні параметри, продукція представлена ​​з докладним описом та зображенням. Описаний також спосіб застосування, що дуже цінно для городників-початківців і садівників. Магазин Sezon гарантує високу якість продукції, на нашому сайті представлені такі відомі бренди: Syngenta, Bayer Garden, Palisad, Новоферт. Покупці інтернет-магазину відзначають доступну вартість та широкий асортимент, досвідчені консультанти завжди готові надати потрібну пораду. Оформити покупку можна онлайн, перебуваючи у Києві чи будь-якому місті в Україні, та отримати її у короткий термін поштовою службою. Можна також відвідати особисто магазини, розташовані в Одесі, де є самовивіз.