Вапно та фарба для дерев

Вапно 4 кг гашене рідке
Немає
65.00 грн
Повідомити про появу
Вапно 2 кг негашене
Немає
65.00 грн
Повідомити про появу
Садова побілка 3,5 кг
Немає
168.00 грн
Повідомити про появу
Вапно 2 кг пушонка
Немає
65.00 грн
Повідомити про появу
Вапно гашене 1 кг пушонка
Немає
26.40 грн
Повідомити про появу
Садова побілка з глиною 1,5 кг, Блок
Немає
54.00 грн
Повідомити про появу
Садова побілка з крейдою 1,5 кг, Блок
Немає
54.00 грн
Повідомити про появу
Садова фарба для дерев 1,4 кг.
Немає
54.00 грн
Повідомити про появу
Пензель для побілки натуральна сезаль
Немає
57.60 грн
Повідомити про появу
Садова фарба для дерев 6,5 кг.
Немає
138.00 грн
Повідомити про появу
Кисть для побілки 50*150 мм 01-635
Немає
75.60 грн
Повідомити про появу
Пензель для побілки поліпропілен
Немає
36.00 грн
Повідомити про появу
Садова фарба для дерев 4 кг.
Немає
114.00 грн
Повідомити про появу
Садова фарба біла екстра 1,4 кг, Блок
Немає
60.00 грн
Повідомити про появу
Садова фарба біла екстра 4 кг, Блок
Немає
114.00 грн
Повідомити про появу
Кисть для побілки 50*180 мм 01-636
Немає
108.00 грн
Повідомити про появу
1

Сучасні засоби для захисту садових та плодових дерев – побілка та садова фарба

Обробка стовбурів дерев уже багато років вважається в Україні доброю традицією, хоча насправді це турбота про свій сад. Правильно накладений шар побілки чи фарби захищає кору від розтріскування в морози, тоді щілини не заб'ються на зимівлю численні комахи. Багато років тому наші предки білили стовбури гашеним вапном або розчином крейди, але це не гарантувало потрібного ефекту, оскільки шар змивали дощі та сніг. Сучасні виробники пропонують більш стійкі та корисні склади - побілку та спеціальні фарби, які відрізняються більшою стійкістю.

Найкращий засіб для захисту дерева - побілка

Зберігаючий шар не тільки не дає комахам проникнути в тріщини в корі, він ще й оберігає дерево від весняного сонця. Коли немає листя, а сонечко вже надто яскраве, стовбур починає перегріватися, що не йде йому на користь. Тому білити дерева рекомендується не лише на зиму, а й навесні, оскільки білий колір чудово блокує промені сонця. І тоді яблуні, груші та інші дерева «оживуть» вчасно, коли стволам нічого не зашкодить.

Багато садівників вибирають для захисту стволів гашене вапно або садове побілення, при цьому дуже важливо, щоб у складі суміші були:

  • м'яка основа, що клеїть, - закріплює суміш, не дає їй стікати;
  • антисептик – знищує інфекцію, лікує дерева.

Змішувати розчин треба так, щоб шар, коли висохне, був не більше 2 мм. Занадто густий швидко піде тріщинами та осипеться, не забезпечивши належного захисту. Багато садівників вважають за краще стовбур побілити, хоча випускають і спеціальні садові фарби, які мають явні переваги.

Чим приваблює садова фарба?

Це вже готовий склад, покупцеві не потрібно думати, як його правильно розвести. Хоча при дуже високій в'язкості допускається додавання води в малій кількості. Така фарба зручна ще й тим, що дає рослинам дихати, оберігає від тріщин, ультрафіолету. Сьогодні випускають різні склади, у яких основа може відрізнятись.

У продажу є садові фарби:

  • акрилові - не включають антибактеріальних складових, тому потрібно додавати мідь, їх рекомендують для дорослих рослин;
  • алкідні - утворюють міцну захисну плівку, оберігають від бактерій, зледеніння, гниття, швидко сохнуть;
  • водно-дисперсійні - добре дезінфікують, рятують від гризунів, перепадів температури.

Враховуючи переваги, частіше віддають перевагу останнім двом складам. Не варто економити, набуваючи водоемульсійної фарби, вона категорично не підходить. Наносити склад можна як пензлем, так і валиком або за допомогою розприскувача, головне — подбати про шкіру рук, одягнути рукавички, бажано закрити окулярами ока.

Засоби для дерев – багатий вибір від Sezon

Якщо ви вагаєтесь у тому, який із запропонованих варіантів вибрати для свого саду, запрошуємо вас до інтернет-магазину Sezon. У нас працюють досвідчені фахівці, які дадуть грамотну пораду, розкажуть про особливості представлених складів. Компанія працює на ринку вже не один рік, а інтернет-магазин успішно працює з 2016 року. Магазин спеціалізується на продукції для саду та городу: у нашому каталозі представлено насіння, засоби захисту рослин, добрива, системи поливу та багато іншого, всі товари — лише від надійних виробників.

Всі позиції забезпечені зображенням та описом, для зручності клієнтів на сайті передбачена пошукова система, куди можна ввести назву товару, щоб швидко знайти її в каталозі. У нас можна легко вибрати та купити садову фарбу або спеціальний побілок для захисту будь-якого плодового дерева, ціна на товари помірна, замовлення відправляються до Києва та інших міст в Україні. Доставка здійснюється транспортними службами. І для оптових, і роздрібних покупців передбачені вигідні знижки.