Набори інструментів

Набори інструментів максимально розширюють можливості швидкого виконання робіт. Добре, якщо викрутка потрібного розміру є в коморі, в іншому випадку необхідно їхати в магазин. Набори позбавляють від таких ситуацій — ручний інструмент завжди під рукою. Початківців майстрів вони привчають до точності так легше вивчити і розрізняти на очі необхідні діаметри. Досвідчений господар може віддати перевагу кілька часто використовуваних одиничних виробів, але від ситуації, коли знадобляться інші ніхто не застрахований.

Комплекти інструментів в магазині Sezon

На садово-городній ділянці і при веденні сільськогосподарських робіт може знадобитися практично будь-який інструмент. Наприклад, комплекти для автомобілістів в асортименті магазину є невипадково. Фермери використовують трактори і різну мототехніку менше генератори, насоси, ручний електроінструмент. Все це рано чи пізно потрібно ремонтувати. В каталозі присутні такі набори:

 • садові, призначені безпосередньо для обробки землі;
 • ріжкових ключів (класичних гайкових) різного діаметра;
 • насадок для викруток, з рукояткою або універсальних;
 • викруток для тонких робіт; для отворів різних діаметрів у матеріалах різної щільності;
 • імбусових ключів, більш відомих як «шестигранники»;
 • цільового призначення — ремонту автомобілів та іншої техніки.
 • < /ul>

  Вибір комплекту інструментів

  Спочатку потрібно визначитися, наскільки універсальний набір необхідний. Не завжди доцільний величезний набір з 150 предметів. Іноді цілком достатньо викрутки з десятком змінних головок. Великий різношерстий кейс може включати предмети, які абсолютно не застосовуються вами на практиці. Оптимальний спосіб вибору - прикинути, що знадобиться, які насадки знадобляться і взяти тільки необхідне плюс невеликий запас за розмірами, на всяк випадок.

  Аналоги практично будь-якого предмета з наборів в магазині Sezon можна купити окремо, в ;розділах садового інвентарю, слюсарного, столярного та іншого інструменту.