Садові подрібнювачі

Подрібнювач GS-2500, Sadko
Новинка
Немає
4 508.60 грн
Повідомити про появу
Подрібнювач GS-2800, Sadko
Новинка
Немає
6 355.40 грн
Повідомити про появу
1
Рекомендуємо також подивитись

Хімічні добрива почали поступово відходити в минуле. Багато садівників і городників сьогодні воліють підгодовувати свої рослини опалим листям і скошеною травою з власних ділянок. Для того щоб подрібнити все це сміття, необхідно придбати якісний садовий шредер.

Садові подрібнювачі: особливості та переваги

Цей пристрій відрізняється:

  • безпекою;
  • простістю в  ;використання;
  • дешевизною;
  • зручністю.

По  ;принципу роботи садові подрібнювачі схожі на м'ясорубку. Вони допомагають перемолоти все, що ви покладете всередину: маленькі гілки, кору, листя, траву, бадилля від коренеплодів, шишки. В процесі ви можете варіювати рівень дроблення і отримувати або невеликі шматочки, або тирса. Працюють подрібнювачі або шредери садові за допомогою бензинового або електричного двигуна.

При виборі такого апарату необхідно особливу увагу приділяти його ножовій системі. Вона може бути дисковою або фрезерною. Дискова система являє собою диск, який складається з кількох сталевих ножів. Завдяки валу він може крутитися повільніше або швидше. Такі подрібнювачі гілок підходять для м'якого сміття. Не варто кидати туди одерев'янілі або занадто товсті гілки, сухе листя.

Фрезерна система відрізняється більшою потужністю. Вона складається з цілісної шестерні, яка автоматично затягує гілки та інше сміття. Вам потрібно буде тільки помістити матеріали для подрібнення в спеціальну лійку, а все інше за вас зробить машина. Якщо ви збираєтеся частіше дробити дрібне сміття, не варто вибирати подібний подрібнювач. Фрезерні апарати відмінно справляються з товстими гілками, а ось листя і трава в них може застрявати.

За типом двигуна подрібнювачі діляться на електричні та бензинові. Електричні моделі вважаються більш екологічно чистими, вони малошумні, зручні і прості у використанні. Такі моделі легкі, тому їх можуть без проблем переносити жінки. Є у таких апаратів і мінуси: прихильність до розетки, вони не настільки потужні, як бензинові, перепади напруги позначаються на ефективності їх роботи.

Чому варто купувати садові подрібнювачі у нас?

Ми пропонуємо доступні ціни на якісні мотокоси та шредери від європейських виробників. Ви цілком зможете придбати у нас садовий подрібнювач потужністю 2,5 кВт за найрозумнішою ціною. В нашому каталозі ви знайдете і іншу садову техніку, яка допоможе вам в роботі по саду.