Малярно-штукатурний інструмент

Малярно-штукатурний інструмент

Складно уявити собі повноцінний ремонт без усіляких варіантів малярно-штукатурного інструменту. Саме вони дають можливість пофарбувати поверхні потрібних кольорів, підготувати стіни до клеєння шпалер або зробити стелю білим. Давайте розглянемо, на що слід орієнтуватися при підборі малярно-штукатурних інструментів.

Види малярно-штукатурних інструментів та їх призначення

 • валики;
 • кисті;
 • шпателі;
 • мастерки;
 • скребки;
 • терки;
 • розпилювачі та т.п. д. При покупці кистей орієнтуйтеся на те, що довжина волосся повинна бути дорівнює діаметру самої робочої частини. Якщо волосся занадто довге, то рівного шару фарби досягти буде практично неможливо; якщо ж вони навпаки короткі, що фарба буде здиратися. Для того, щоб нанести візерунок на поверхню, скористайтеся фільонковим пензлем — вона кругла в діаметрі; для торцевих робіт була створена спеціальна кисть - торцювання, що має прямокутну поверхню і коротку жорстку щетину.

  Для фарбування великих поверхонь поверхонь краще скористатися пневматичним розпилювачем. З ним фарба ляже більш рівно, а її нанесення займе менше часу.

  Шпателі використовуються для розшивки тріщин на поверхнях, які ви збираєтеся фарбувати, і nbsp ;для нанесення та вирівнювання шарів шпаклівки. Вони бувають дерев'яними (для дерев'яних поверхонь і штукатурки) і металічні (для дерева, металу, зняття старої фарби або шпалер). Якщо ваша мета - приклеїти плитку, то відмінним варіантом стане зубчастий шпатель. З допомогою клей наноситься рівномірно і строго в необхідних кількостях.

  Низькі ціни на товари в інтернет-магазині Сезон

  Інтернет-магазин Сезон пропонує широкий асортимент товарів для фермерства та будівництва. У нас ви можете придбати все, починаючи від насіння овочів, спеціалізованою літературою та закінчуючи насосними станціями. Перебуваючи вже багато років на ринку України, ми завоювали довіру клієнтів цінами і якістю своїх послуг і товарів.

  Забрати товар можна буде самостійно їх пунктів видачі в Одеській області або ж замовити доставку в будь-яке місто України. Вибір способу оплати замовлення теж залишається поза вами. Купуйте товари в інтернет-магазині Sezon - кращі умови для наших клієнтів!