Цибулини тюльпанів

Посадка тюльпанів припадає на період із середини вересня до кінця жовтня, як і більшість інших цибулинних квітів, поки температура грунту тримається на +10 градусах. Можна висаджувати їх під сніг, додатково утеплюючи посадковий матеріал, або навесні, що дасть квітки набагато пізніше. Якщо з будь-яких причин виникне відстрочка посадки, то зберігати цибулини тюльпанів треба в сухому прохолодному місці, якщо інше не вказано в інструкції. Усі наші сорти привезені з Голландії, де селекціонери здавна славляться своєю майстерністю у розведенні тюльпанів.
Тюльпан Yellow Pomponnette 3 шт махровий, De Ree
Немає
68.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Queen of Night 3 шт тріумф, De Ree (10269)
Немає
40.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан тріумф New Design (10376)
Немає
12.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Piste 3 шт. махровий, De Ree
Немає
56.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан махровий Aveyron (10606)
Немає
12.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан махровий Exquisit (10364)
Немає
13.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Blue Aimable 3 шт тріумф, De Ree (10266)
Немає
46.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Super Parrot 3 шт папуга, De Ree
Немає
47.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Royal Virgin 3 шт тріумф, De Ree
Немає
37.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан White Dream 3 шт тріумф, De Ree
Немає
37.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Angelique 3 шт махровий, De Ree (10248)
Немає
46.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Picture 3 шт хвилястий, De Ree (10310)
Немає
80.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Tarda 3 шт ботанічний, De Ree (10615)
Немає
18.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Negrita 3 шт тріумф, De Ree (10309)
Немає
37.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Roman Empire 3 шт тріумф, De Ree
Немає
59.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан грейгу Double Red Riding Hood (10229)
Немає
14.00 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Negrita Parrot 3 шт папуга, De Ree(10311)
Немає
59.50 грн
Повідомити про появу
Тюльпан Сlear Water 3 шт гігантський, De Ree
Немає
41.50 грн
Повідомити про появу

Як вибрати тюльпани для вирощування

Тюльпани - багаторічні цибулинні рослини із сімейства лілейних. Для багатьох ці квіти є символом весни. А для ландшафтних дизайнерів та садівників – ще й ідеальною рослиною для озеленення та прикраси ділянки навесні.

Це досить невибагливі рослини. Вони не вимагають до себе багато уваги чи складного догляду. Багато сортів можуть рости одному місці без викопування по кілька років. За приблизними підрахунками, існує понад 150 видів та близько 10 тисяч сортів тюльпанів. Вони розрізняються за забарвленням, формою і розміром бутону, висотою, періодом цвітіння. А за такої великої кількості нескладно вибрати відповідні сорти для прикраси будь-якої клумби, реалізації будь-якого ландшафтного дизайну.

Бажаєте, щоб на вашій ділянці хмари квітучих тюльпанів з'явилися приблизно на 2-3 тижні раніше, ніж в інших? Тоді вибирайте цибулини сорту Кауфмана. Їхні зірчасті квітки виглядають дуже декоративно, а цибулини стійкі до грибкових захворювань. Цей сорт відмінно підходить і для всесезонної вигонки.

Бахромчасті, які вважаються одними з найкрасивіших, у своїй більшості належать до пізньоквітучих. Їх легко впізнати по великому бутону-келиху, часто з контрастною окантовкою. Для озеленення терас, балконів, патіо та лоджій підійдуть невисокі ботанічні сорти з яскравими келихами. Шукаєте сорти зі строкатими квітками? Тоді однозначно вам потрібні тюльпани папуги. Шанувальникам класичних сортів припадуть до душі Тріумф та Дарвінові, які завдяки своєму розмаїттю, стійкості до шкідників та хвороб уже багато років є одними з найпопулярніших серед садівників. До речі, якщо ви підшукуєте високорослі тюльпани з великими бутонами, тоді варто вибирати саме серед Дарвінових, які в сприятливих умовах можуть досягати 80 см у висоту.

Ці та багато інших різновидів тюльпанів у найрізноманітніших кольорах можна купити у нашому інтернет-магазині sezon.com.ua.

Найкрасивіші сорти тюльпанів - на sezon.com.ua

У нашому каталозі зібрано понад 200 сортів тюльпанів. Але щоосені, напередодні посадкового сезону, ми оновлюємо та доповнюємо асортимент новинками. В інтернет-магазині sezon.com.ua можна купити цибулини тюльпанів різних видів та сортів:

  • для вирощування в саду, на терасі чи балконі, а також для вигонки у квартирі;
  • ранньо-, середньо-і пізньоцвітіння;
  • однотонні та багатобарвні;
  • сортові та гібридні;
  • прості та махрові;
  • одно- та багатоквіткові;
  • високі та низькорослі.

Незалежно від того, яким сортам віддасте перевагу ви, купуючи посадковий матеріал у нашому магазині, можете бути впевнені у його високій якості. Більшість цибулин ми отримуємо з найкращих голландських розплідників. Весь посадковий матеріал проходить калібрування, обробку для захисту від хвороб та шкідників.

Ціна на цибулини тюльпанів, як і на насіння інших квітів, може змінюватись в залежності від сорту. Також на вартість посадкового матеріалу впливає розмір цибулини, країна походження (голландські тюльпани зазвичай коштують дорожче, ніж рослини з місцевих розсадників).

Купити посадковий матеріал тюльпанів з доставкою по Україні

Для того щоб купити цибулини тюльпанів або насіння інших квітів з доставкою по Україні, залишайте заявку на сайті, і ми відправимо обраний вами товар на будь-яку адресу в країні. Фото, детальний опис та актуальна вартість кожного артикулу вказані на сайті. Але якщо для того, щоб вибрати сорт або визначитися з необхідною кількістю цибулин для ділянки, вам знадобиться професійна допомога, ми готові відповісти на ваші запитання та надати консультацію абсолютно безкоштовно..