Насоси та мотопомпи

Насос вібраційний Каштан-2П
Новинка
Немає
670.44 грн
Повідомити про появу
Мотопомпа GWP-34, Sadko
Новинка
Немає
4 041.36 грн
Повідомити про появу
Мотопомпа WP-40, Sadko
Новинка
Немає
6 143.64 грн
Повідомити про появу
1

Перекачування води - важливий момент в догляді за ділянкою. Завжди потрібно полити рослини і викачати воду з басейну або ставка, тому без насоса зробити це дуже складно. Але до вибору такого агрегату слід ставитися з уважністю і врахувати безліч нюансів.

Види насосів та їх характеристики

Всі існуючі побутові насоси можна розділити на групи:

  • для відкачування води ;
  • для водопостачання будинків;
  • для поливу ділянки.

Якщо говорити про насоси для поливу, то вони теж бувають різними, тому вибирати потрібно, орієнтуючись на мету, яку ви переслідуєте. Найпростіший дощовий насос. Він занурюється в бочку з дощовою водою і підключається до шлангу. Наступний садовий насос. Він здатний відкачувати воду з глибини до 9 метрів, що дозволяє використовувати не тільки воду, зібрану в бочки або інші ємності, але і ту, яка тече глибше (наприклад, з колодязя). Найбільш потужними є нагнітальні занурювальні насоси - вони можуть відкачати води навіть з глибини більше 9 метрів.

Насоси, які працюють на бензині або дизельному паливі називають мотопомпами. Вони набагато більше в обсязі і здатні перекачати більшу кількість води, тому використовуються в основному в великих фермерських господарствах. Помпи можна розділити на кілька груп:

  1. для роботи з чистою водою;
  2. для роботи з брудною водою;
  3. високонапірні.

Додатково до насоса ви можете придбати шланг для туманного поливу саду та городу. З ним ваші рослини будуть почуватися свіжо і затишно. Якщо ви не впевнені в особливостях догляду за певними рослинами, то вам слід ознайомитися зі спеціалізованою літературою, для того, щоб не зашкодити своєму саду.

Високоякісне обладнання для саду та городу в інтернет-магазині Сезон

Інтернет-магазин Сезон - один з найбільших фермерських інтернет-магазинів в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент різноманітних товарів для саду і городу за низькими цінами, тому у вас точно не буде проблем з вибором. При цьому відмінні умови покупки дозволяють вибрати оптимальний спосіб оплати та доставки товару.

Особливі пропозиції діють для оптових покупців та партнерів — ознайомтеся з ними на  ;нашем сайті. Купуйте тільки якісний посадковий матеріал, інвентар, обладнання та багато іншого в інтернет-магазині Sezon!