Сорта суниці різняться швидкістю дозрівання, розміром ягід, врожайністю, стійкістю до хвороб і   ;заморозків. Найпопулярніші та перевірені сорти — ті, які мають найвищі показники по більшості цих параметрів.
Щоб перевірити насіння полуниці або суниці на схожість, беруть миску з отворами в дні і nbsp; ;наповнюють її сумішшю піску і листового грунту в пропорції 1,5:1. Насіння злегка вдавлюють в поверхню землі. Плошку накривають склом або плівкою і ставлять в темне місце з температурою повітря +18°С. Грунт підтримують вологим, регулярно обприскуючи його пульверизатором. Конденсат струшуйте, посіви час від часу провітрюйте. Через 3-4 тижні все придатне насіння проросте.
Коли всі сходи зійдуть, зніміть плівку і поставте площу в світле місце СС температурою повітря +15+17°С.Слідкуйте щоб грунт залишався помірно вологим. Проредіть паростки і висаджуйте їх в відкритий грунт, коли на кущиках буде по 2-3 листки. Час висадки суниці в землю залежить від того, який це сорт ранньо-, середньо-, або пізньостиглий. Оптимальна відстань між кущами - 30-35 див.
Вдалі попередники для суниці: буряк, овес, кріп, морква, часник, цибуля і бобові культури. Не можна вирощувати суницю на одній ділянці більше 4 років. Грунт потрібний родючий, ненасичений азотом.
В залежності від сорту та умов вирощування, з одного гектара можна зібрати до 200 і більше кілограм суниці.
Найпопулярніші сорти суниці:
Інтернет-магазин фермерської продукції Sezon пропонує клієнтам якісні насіння моркви, полуниці та суниці по економних цінах від кращих виробників України та зарубіжжя. Сервіс сайту зручний і простий у використанні. Щоб купити товар, оформіть замовлення через кошик на сайті і чекайте підтверджуючого дзвінка від оператора.